12. nov 2011

Ehete meisterdamise töötuba…

… ehk tuba, kus meisterdatakse ehteid. Tuba, kuhu võib kõik pärlid laiali laotada ja nii jättagi. Tuba, kus pooleliolevaid ehteid ei ole tarvis kokku korjata, kui külalised tulevad või et saaks õhtust süüa. Tuba, mille võib värviga kokku mäkerdada ja kus haisutada lakkide, savide, värvidega. Just selline tuba on meil Siretiga nüüd olemas! Ruum vajab veel küll klanimist, pahteldamist, värvimist ja sisustamist, aga juba on seal päris mõnus tegutseda.

IMAG0404

Siret tegutsb tegelikult oma värvide ja pintslitega seal juba jupp aega. Nüüd olen ma ka tasapisi sisse kolinud ja vaikselt hakkab mu mõtetesse tekkima ruumi ka ehete jaoks. Paus ehete tegemises on tõesti pikk olnud. Seda näitab ka see, et 2011. aasta jooksul on siia blogisse tekkinud vaid 9 postitust. Nüüd olen aga vaikselt hakanud mõtteid tagasi ehtesuunale sättima ja täna tegin juba isegi ühe prossi. Eelmisel nädalavahetusel  voolisin natuke savi ka.

IMAG0406

IMAG0409

Kui keegi tahab külla tulla meie ehteid või Sireti imelisi maale vaatama või ostma või on õpitoa soovi, siis me asume Tartus Kastani tänaval sellises kohas nagu Noor-Eesti Loomekeskus NELK (endine Greifi kirjastuse maja). Aga kindlasti tuleks enne kokku leppida, me ei ole seal pidevalt kohal.

IMAG0410

Pildid on tehtud telefoniga.

2 kommentaari:

X by Leina Neima ütles ...

Oooo, nii lahe! Ma esialgu alles unistan sellisest toredast toast või...eeee, iseg tubadest, kus ei peaks iga kord kastihunnikut lammutama ja seejärel jälle kokku pakkima...

Siret ütles ...

Wc-paberi installatsiooni kogu ilu ja väärikus neilt piltidelt küll välja ei paista. Peab mingi stiilsema helmekuivatamise mehhanismi ikka tekitama :P

veel sarnasel teemal

Related Posts with Thumbnails