20. veebr 2008

unistus mustikamoosist

mis värvi on mustikamoos?tahaks kohisevaid männipuid, rohelist sammalt ja marjadest lookas mustikavarsi. nopiks ja sööks marju, kuulaks tuult puulatvades, imetleks sõnajalgu, kes nii lahkelt mind oma metsakorterisse on lubanud. õhtul lesiks diivanil, mõnus rammestustunne värskest õhust ja samblas müttamisest ihus ja pool nägu marjadest sinine, ja sööks kruusist kahvliga laiaks litsutud mustikaid. piima ja suhkruga.aga ka lume sillerdust tähistaeva all karges talveöös võiks imetleda. lume krudinat jala all kuulata. külma näpistust põsel tunda.

lihtsalt...milleks see pori? milleks see sompus ja pime ja vihmane ja plägane ilm? raske on selles midagi ilusat näha.

5 kommentaari:

Ljudmila / Lucy ütles ...

Ma olen ka nii väsinud sellest nõmedast ilmast.. ja iga aasta läheb aina hullemaks. Õnneks on olemas ka ilusad asjad, nad aitavad selle üle elada. :)

Mme K ütles ...

Ja veel rohkem tuleb mulle mustsõstra maitse suhu -- otse päikese käes põõsa otsast nopitud! Nii et see väga ilus härmatisene ehe ei suuda praegu (nimelt praegu) kahjuks kuidagi esimesega võistelda :)

m. ütles ...

ilusad asjad ja ilusad unistused aitavad selle üle elada jah :)

ma ei ole väga suur mustsõstra fänn (kui ei ole just ERITI suured ja magusad mustsõstrad), sellepärast mustikad ilmselt.

timps ütles ...

Kuna see "talv" on üldse nii imelik olnud, siis mind see sompus ilm üldse ei häiri.

Aga vat seda esimest ehet tahaks kohe näppida :)

m. ütles ...

oi, aga mis me siis teeme selle sooviga ehet näppida? :) eks tule külla ja näpi :)

veel sarnasel teemal

Related Posts with Thumbnails